Založit webové stránky nebo eShop
Děti mladší

Družstvo:  Míša Šimáčková                 Matěj Fialka
                    Tomášek Hrdlička             Radimek Huska
                    Bětuška Jeníková              Verča


4x60:
  kladina - Bětuška (Radimek)                                                              Štafeta CTIF:  žebřík - Matěj
            přeskok - Verča                                                                                                               podlez - Bětuška (Radimek)
            hasičák - Tomášek (Matěj)                                                                                            přeskok - Verča
            hadice - Míša                                                                                                                   hasičák - Tomášek
                                                                                                                                                        hadice - Míša
 

Štafeta dvojic:
  kapitán -                                                             Útok CTIF:   1.
                            1. dvojice -                                                                                  2.
                            2. dvojice -                                                                                  3.
                                                                                                                                  4.
                                                                                                                                  5.


Požární útok: sání - Matěj                                                                    Odborky:  preventista -
                          rozdělovač - Míša + Tomášek                                                             strojník -
                          levá proudnice - Verča                                                                        kronikář -
                          pravá proudnice - Bětuška (Radimek)
                       

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 


Výsledky 2008/2009

Soutěž                                                             Disciplína                                             Umístění                           Den

1. Branný závod - Loučeň                           všestranost                                                 11                               11. 10.

2. První nasátí - Všechlapy                         požární útok                                                 4                                   2. 5.

3. I. Kolo ligy - Odřepsy                               požární útok                    

4. Plamen - Nbk + Jabkenice                                                                                           6                             16. - 17. 5.

5. Floriánek                                                                                                                           1                                    6.6.

6.


Výsledky 2007/2008  

Soutěž                                                                 Disciplína                                                   Čas                                     Umístění

Branný závod                                           závod všestranosti                                               -                                                 -

1. část hry Plamen                                       Štafeta CTIF                                  
                                                                          Štafeta 4x60

Sány                                                             požární útok                                                     31,10s                                       6 

2. část hry Plamen                                       štafeta dvojic                                                   98 s
                                                                          útok  CTIF                                                                                                         10
                                                                        požární útok                                                     -        

Memoriál Budiměřie                                                                                                                 -                                               -

Sv. Florián                                                     štafeta 4x60
                                                                      štafeta dvojic                                                                                                         6
                                                                      požární útok

130 let SDH Lysá nad Labem                                                                                                 -                                                 -

100 let SDH Velké Zboží                             požární útok                                                                                                           1

Vestecký pohár + liga                                   požární útok                                                         -                                               -

120 let SDH Pátek                                       požární útok                                                      22,24s                                       1

Liga + memoriál Písková Lhota               požární útok                                                                                                            


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek